Cinsel Sağlık Sohbet

Cinsel Sağlık Sohbet

Cinsel Sağlık Sohbet

13-19 yaşında mısın?

Cinsel Sağlık Sohbet Edelim!

Acil kontrasepsiyon ve hamilelikten ilişki endişeleri ve rızaya kadar her türlü konuda gençlere yardımcı oluyoruz.

Cinsel Sağlık Sohbet sayesinde Doktorunuza gitmeye utandığınız her sorunu burada Dr. Adminlerimiz ile görüşebilirsiniz Ücretsiz bi uygulama. Güvenilir sitemizde güvenli SSL mevcuttur.

Sohbete başlamak için aşağıdaki bağlantıya tıklayın

https://www.cinsellik.org/

“Anne babama söyler misin?”

Hizmet tamamen gizlidir. Sağlık Danışmanlarımızdan biriyle iletişime geçerseniz, genellikle anne-babanızı veya başkasını bilgilendirmeyiz. Güvenliğinizden endişe ediyorsak birilerini bilgilendirebiliriz, ancak genellikle önce sizinle konuşuruz. Hizmet kullanıcılarımızın gizliliği ve kişisel bilgilerinin güvenliği bizim için son derece önemlidir.

“Fiyatı ne kadar?”

Tamamen ücretsiz! İstediğiniz sıklıkta mesaj yazabilirsiniz ve ücretlendirilmezsiniz.

“İstediğim zaman mesaj atabilir miyim?”

Hafta nın 7 gün 24 saat iletişime girebilirsiniz, ancak yine de mesaj atabilirsiniz. Size bir iş günü içinde cevap vermeyi amaçlıyoruz ve mesajınızı aldığımızı onaylamak için hemen bir geri dönüş almalısınız. Yazılar normal çalışma saatleri dışında görülmeyecektir.

“Peki ya acilse?”

Bizden haber almadan önce yardıma ihtiyacınız olursa, doktorunuza veya 112’e başvurun. Acil bir durumda veya acil tıbbi yardıma ihtiyacınız varsa, lütfen hemen 112’yi arayın.

Cinsel Sohbet siteleri

Adult sohbet siteleri ‘nde dikkat edin

Sitelere 18 yaş altında kişilerin girişi yasaktır. Fakat biz elimizden geldiğince denetleme yapmaktayız. Olurda yaşını yalan söyleyen 18 yaş altı kullanıcılarımız olabilir. Onlar için daha güvenli olmaları konusunda uyarmak istiyoruz. Sakın kimseye inanmayın sizi kandırmalarına izin vermeyin. Herhangi durumda kanal operator ‘lerine  bilgi verebilirsiniz. Normal sohbet odalarımızda da sohbet edebilirsiniz. Buradaki kullanıcıların arayışları illaki belli, Siz olabildiğince dikkatli olun. Yetişkinler için Sohbet çerçevesinde sizde Partnerinizi bulabileceksiniz.

Site içerikleri

Sitede Gay, Lezbiyen, Biseksüel, Heteroseksüel, Pansexuel, Aseksüel, Homosekuel (Gay), Escinsel erkekler, Escinsel kadınlar, Evli çiftler, Ensestler, Animalseksuel ler gibi daha bir çok cinsel türleri barındırmaktadır. Hastalıklara özellikle dikkat edilmesi gerekir. Buluşmalarınızda Kondom kesinlikle Kullanmanızı tavsiye ediyoruz. Herhangi cinsel sağlık problemi yaşarsanız sitemize giriş yapıp Adminlerimizden bilgi alabilirsiniz. Herşey ücretsiz ve güvenilir. Acil Durumlarda 112 acil numarasını arayarak Ambulans isteyebilirsiniz. Aciliyeti olmayan tüm konularınıza ücretsiz destek vermekteyiz.

Cinsel SohbetSeks Sohbet Yetişkin SohbetCinsel sağlık sohbet

 


Yazar: admin

Görüntüleme: 752 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Mart 2022

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50