Cinsel Sağlık Sitesi

Cinsel Sağlık Sitesi

Cinsel Sohbet Sağlık

Cinsel Sağlık Sitesi  , ilçe genelinde ücretsiz kliniklerimizde ve çevrimiçi olarak sunulan çok çeşitli cinsel sağlık ve doğum kontrolü hizmetlerine sahiptir.

Size uygun çevrimiçi veya fiziksel bir hizmet bulmak için en yakın sağlık kuruluşuna gidebilirsiniz. Aciliyeti olmayanları Kanal operatorlerinden ücretsiz destek alabilirsiniz. Cinsel Sağlık Sitesi size her türlü hizmet vermektedir. Unutmayın Cinsellik kadar cinsel sağlığınızda çok önemlidir. İyi Sohbetler Hepinize.

Alternatif olarak, nasıl yardımcı olabileceğimiz hakkında bilgi için aşağıdaki genel soruları kontrol edin:

 

Cinsel Yolla Bulaşan Enfeksiyonlar (CYBE) ve belirtileri

Yaygın sorular:

Bazı semptomlarım var ve cinsel yolla bulaşan bir enfeksiyonum olabileceğinden endişeleniyorum.

Belirtileriniz varsa, check-up ve gerekirse tedavi için Dorset ‘teki iki ana merkezimizden birine erişebilirsiniz:

  • Aile sağlığı Merkezi
  • Devlet hastahane Merkezi

Randevu almak için 112 numaralı telefondan bizi arayınız. Telefon hattı Pazartesi-Cuma 08:15-17:00 arası açıktır (öğle yemeği için 12:30-13:30 arası kapalıdır).


Herhangi bir semptomum yok ama emin olmak için bir check-up yaptırmak ve CYBE için test yaptırmak istiyorum.

Dorset’te seçtiğiniz bir adrese ücretsiz bir çevrimiçi posta testi gönderebilirsiniz . Kiti iade edin ve sonuçlar 3 gün içinde size gönderilir.

 

Alternatif olarak, kliniğe gitmeyi tercih ederseniz, Servis bul aracımızı kullanın veya 112 numaralı telefondan bizi arayın . Telefon hattı Pazartesi-Cuma 08:15-17:00 arası açıktır (öğle yemeği için 12:30-13:30 arası kapalıdır).


Korunmasız seks yaptım ve HIV’e maruz kalmış olabileceğimden endişeleniyorum.

PEP, riskten sonraki 3 gün içinde erişilirse HIV enfeksiyonunu önleyebilen bir ilaçtır. PEP’e ne kadar erken erişirseniz o kadar iyi.

 

PEP ile ilgili bilgi sayfamıza göz atın , Servis bul aracımızı kullanın ve ‘PEP’ servislerini arayın veya 112 numaralı telefondan bizi arayın . Telefon hattı Pazartesi-Cuma 08:15-17:00 arası açıktır (öğle yemeği için 12:30-13:30 arası kapalıdır).

Cinsel Sağlık Sohbet


Kontrasepsiyon ve hamilelik

Yaygın sorular:

Korunmasız seks yaptım ve acil kontrasepsiyon almam gerekiyor.

Bir hizmet bul aracımızı kullanın ve Acil Kontrasepsiyon sunan klinikleri veya eczaneleri arayın.

Ayrıca , size sunulan farklı seçenekler hakkında daha fazla bilgi için Acil Cinsel Sağlık sayfamızı da okuyun.


Doğum kontrol hapı almak istiyorum.

Çevrimiçi olarak oral kontrasepsiyon siparişi verebilir ve kliniğe seyahatinizi kaydedebilirsiniz. Hem kombine hem de sadece progesteron hapı sunuyoruz.

Ayrıca, Doğum Kontrolü sayfalarımızda size sunulan diğer seçeneklere bakabilir, Hizmet bulma aracımızda Doğum kontrolü hizmetlerini arayabilir veya 112 acil numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz . Telefon hattı Pazartesi-Cuma 08:15-17:00 arası açıktır (öğle yemeği için 12:30-13:30 arası kapalıdır).

Cinsel sağlık sohbet


Özel hizmetler

Yaygın sorular:

21 yaşından küçükler için özel hizmetleriniz var mı?

Evet yapıyoruz – daha fazla ayrıntı için lütfen 21 yaş altı bilgiler sayfamıza bakın.

Ayrıca Servis bul aracımızı kullanarak 25 yaş altı servisleri arayabilir veya 112 numaralı telefondan bizi arayabilirsiniz . Telefon hattı Pazartesi-Cuma 08:15-17:00 arası açıktır (öğle yemeği için 12:30-13:30 arası kapalıdır).

cinsel sağlık sohbet


LGBT bireyler için özel hizmetleriniz var mı?

Dorset canlı bir LGBT topluluğuna sahiptir ve hizmetlerimizden herhangi birine erişebilir ve samimi ve bilgili personelimizden yargılayıcı olmayan destek alacağınızdan emin olabilirsiniz.

Ayrıca cinsel sağlık, HIV ve bilgi ve destek dahil olmak üzere çok çeşitli destek hizmetleri sunan  özel bir LGBT hizmetimiz var.


Cinsellikle ilgili sorunları veya sorunları olan kişilere yönelik hizmetleriniz var mı?

Dorset’te yaşayan ve cinsel sorunlar yaşayan tüm yetişkinler için özenli ve gizli bir hizmet sunuyoruz. Psikoseksüel Danışmanlığın, erektil disfonksiyon (iktidarsızlık); erken veya gecikmiş boşalma veya ağrılı cinsel ilişki.

CinsellikCinsel SağlıkCinsel sağlık sitesiCinsel SohbetCinsellik Sohbet


Yazar: admin

Görüntüleme: 1066 defa

Kategori: Cinsel Sohbet

Yayınlanma Tarihi: 15 Mart 2022

Cevap bırakın

radyo dinle Türkiye'nin en iyi radyosunu sende hemen dinle.

Ses 50