Renkli Cinselliğin Altın Kuralları

Renkli Bir Cinsellik İçin Altın Değerinde Önerile ve Mutlu Çiftler

cinsel sorunlar, cinsellik ile alakalı merak ettikleriniz, cinsel hastalıklar, çiftler arasında soğukluğun nedenleri, ilginç cinsel öneriler, cinsellik hakkında merak ettikleriniz, renkli cinsel yaşam, cinsel fantaziler, değişik fantaziler, cinsel beklentiler, kadınları cinselliğe bakışı, erkeklerin cinsellikten beklentileri, cinsel sorular, cinsel itiraflar


Renkli Cinsel Yaşam Tüyoları Hayatınızı Daha Renkli Hale getirir.
Merhaba Cinsellik.Org kullanıcıları, İnsan hayatında oldukça önemli bir yeri olan Cinsellik ve Cinsel yaşam hakkında bir kaç ipi ucu vereceğiz. Bu kadar önemli yer tutan ve hayatımızı etkileyen Cinsellik şakaya gelmeyeceği gibi ciddiyetten de uzaktır. karşılıklı samimiyet ve hoş görü ile daha keyifli hale gelebilir. Bilinen klişe yöntemleri ve kulaktan dolma taktikleri bir kenara bırakıp şimdi sizlere vereceğimiz tüyoları dikkate alın ve partneriniz ile uyumlu bir cinsel hayat için mutlaka tatbik etmenizi tavsiye ediyoruz.l

Partnerinizin saygısını ve sevgisini kazanırken emin olabilirsiniz ki özgüven sorunu yaşıyorsanız bu ortadan kalkacaktır. Ve partnerinizi daha iyi tanımakla beraber karşılıklı beklentilerinizide öğrenip birbirinizin Cinsel yaşamına hakim olacaksınız. Şimdi bir kaç adımda size renkli cinsel yaşam tüyolarını anlatıp cinsel yaşamızınızı renklendirmek için küçük dokunuşlar yapacağız. Küçük dediğimize bakmayın olduk.a etkili ve geçerli öneriler..

Orgazmı Hedef Olmaktan Çıkarın.

cinsel yaşam
Orgazm Hedef Olmasın

Cinsel birlikteliklerde herşey orgazm odaklı değildir. Orgamz olmadanda bir çok farklı tatmin vardır. Bunları öğrenmek için partnerinizin en keyif aldığı detayları bulmaya çalışın hatta en iyisi bunu ona sorarak öğrenin. Utanmayın ve korkmayın sizi küçük düşürmez tam aksine onunla ilgilendiğinizin farkına varır.

Çekinmeyin ve Açık Sözlü Olun.

Partneriniz ile konuşurken utangaç ve çekingen olmayın bu sizi öz güvensiz ve pasif bir duruma düşürecektir. Unutmayın ki bu sizin en özel anınızdan birisidir ve bunu utangaçlık ile örtülemeyin. Her iki tarafta net olmalı ki, beklentinin uzağında bir şeyler yaşanmasın. İç dünyanızın size dayattıklarını ve ruhunuzun sizden beklediklerini karşı tarafa net bir şekilde anlatıp, onunda sizden beklediklerini öğrenin. Bu size daha kolay yoldan hedefe uzanmanın yolunu açacaktır.

Muş Gibi Yapmayın.


Eğer hoşunuza gitmiyor ama bunuda belli edemiyorsanız bundan vaz geçin. Zevk almadığınız şeyleri zevk alıyormuş gibi yapmaya devam edecek olursanz karşınızdaki kişide bundan hoşlandığınızı düşünerek hep tekrar edecektir. O sizi mutlu ettiğini zannederken tam aksine sizi kendisinden uzaklaştıracaktır.

Kötü tecrübeleri Unutun.

Kötü cinsel hatıralarınızı unutun


Sevgiliniz, eşiniz yada partneriniz her kimse onunla birlikte yaşadığınız kötü cinsel deneyimleri birbirinize hatırlatmayın ve enerjinizi düşürmeyin. Asla ama asla kıyaslama yapmayın. Bu sizi gün geçtikçe kötü bir duruma sokacaktır. Motivasyonunuzu yüksek tutun ve onun öz güvenini yükseltecek taktikler uygulayın.

Bu öneri ve tavsiyelerimizin devamı gelecektir. Bunları uygulayınca Cinsel hayatınızda olacak farklılık ve değişiklikleri bizimle paylaşmanızı bekliyoruz. Unutmayın Cinsel Yaşam kişilerin birbirini önemsemesi ve odaklanması kadar kendisini tanıması ilede renklenecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir