Buz Lazer Epilasyon

Buz Lazer Epilasyonun Farkı

Buz lazer tüyleri bitirir mi?, Buz lazer epilasyon seansta sonuç verir? Buz lazer epilasyon sonrası kıllar ne zaman dökülür?, Bıyık lazer kaç TL?, Buz Lazer epilasyon Yorumları, Buz Lazer epilasyon Fiyatları, Buz Lazer cihaz markaları, Buz lazer epilasyon ekşi, Buz lazer mi Alexandrite mi, Buz lazer epilasyon sonrası kıllar ne zaman dökülür, Diyot buz lazer yaptıranların Yorumları, Ütüleme lazer epilasyon zararları

Kadınların en çok dert yandıkları sorunlarından birisidir istenyemen tüyler. Bir çok farklı alternetifi olan epilasyon teknikleri arasında doğal olanların yanı sıra en çok tercih edilende lazer epilasyondur. Gelişen teknolojilerin ürünü olan Buz Lazer Epilasyon teknolojisi dünya genelinde bir çok kadının tercihi olmaktadır. Ağrısız, basit ve kısa sürede kalıcı bir çözüm olan Buz Lazer Epilasyon, cildinizdeki ipeksi dokuyu kaybetmeden istenmeyen tüylerinizden uzun süreliğine kurtulmanızı sağlıyor.

10 yıla yakın süredir sürdürülen çalışmalar sonucunda son teknoloji kullanılarak hizmete sunulan bu epilasyon türü en gelişmiş lazer epilasyon türüdür.

Dünya genelinde lazer epilasyon yöntemleri arasında en çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan ve kadınların en memnun kaldığı yöntemdir. Diğer lazer epilasyonlarda cildiniz yoğun ısı vesıcaklığa maruz kaldığı için ciltte yanmalar meydana gelmekteydi. Buz Lazer Epilasyon bu sorunları ortadan kaldırarak ağrısız ve yanma hissi olmayan bir epilasyon deneyimi sunmaktadır.

Neden Buz Lazer Epilasyon Yöntemleri

Buz lazer teknolojisi hafif yoğunlukta enerji uygulanarak yapılmaktadır. Kıl köklerinin kalıcı ve acısız olarak tahrip edilmesiyle ortaya çıkmaktadır ve oldukça kalıcı, uzun süreli sonuçlar vermektedir. 3 farklı lazer boyutu ile uygulanan Buz Lazer epilasyon buz başlıkla sürekli hareket ettirilerek cilt üzerinde gezdirilmektedir. Bu yöntemle ağrısız, acısız ve yanma hissi olmadan, tüylerinizden kurtulacaksınız. Eşsiz soğutma teknolojisi ile acı ve ağrı hissi ortadan kaldırılarak epilasyon uygulanıyor.

ICE teknolojisine sahip buz lazer, cildi -3 dereceye kadar soğutarak konforlu epilasyon uygulanmasını sağlıyor. Bu soğutma işlemi esnasında ciltte yanma ve leke gibi yan etkiler ortadan kaldırılıyor. Tüm lazer yöntemlerini geride bırakan buz lazer, cildin ısınmasının aksine serinlik vererek istenmeyen tüylerde kalıcı çözüm sağlıyor. Eşsiz soğutma teknolojisi ile acı ve ağrı hissi ortadan kaldırılarak epilasyon uygulanıyor.

Ağrısız, acısız bir yöntem ile vucudunuzun her noktasına uygulanabilir olmasıda sizin için tercih sebebi olabilir. Genitak bölge, bacaklar, koltuk altı, kollar, yüz ve tüm vucutta ağrısız, yanma hissi olmadan ve çok daha uzun süre kalıcığı ile Buz Lazer Epilasyon favori epilasyon yönteminiz olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir